WRC Rally Estonia 2020 – info, panustamine & koefitsiendid

4.-6. septembrini toimub Eestis esmakordselt FIA WRC autoralli MM etapp Rally Estonia 2020. Kõigil rallisõpradel on võimalus varakult ka juba panuseid teha.


WRC RALLY ESTONIA 2020

Pärast poole aasta pikkust pausi jätkuvad taas WRC autoralli maailmameistrivõistlused ning seda Eestis. Eesti on maailmas 33. riik, mis võõrustab WRC Autoralli MM-i.

Rally Estonia korraldajate andmeil saab olema 232 km kiiruskaitseid, millest 75% on varasematele osalejatele juba tuttavad, kuid 25% rajast on täiesti uus.

Rally Estonia 2020 kiiruskatsed toimuvad Tartus ja Lõuna-Eesti pöörastel teedel, mis meie mehe Ott Tänaku jaoks on enamasti juba tuttavad, kuid teiste WRC tippude jaoks tundmatud ja ilmselt üsnagi keerulised.


RALLY ESTONIA KOEFITSIENDID

Juba 2. juulil, mil WRC etapi korraldamine ja toimumine Eestis allkirjastati, jõudis Eesti üks parimaid spordiennustuse portaale Coolbet panna välja ka esialgsed Rally Estonia 2020 koefitsiendid.

See rõõmustab kindlasti paljusid rallisõpru, kes saavad varakult oma favoriidile panuse teha.

Rally Estonia 2020 panuse tegemiseks ava Coolbet Eesti, vali menüüst SPORT -> Ralli -> WRC ja panusta oma lemmikule.

Nagu allolevalt pildilt selgub, siis on artikli kirjutamise hetkel koefitsiendi 2.40 alusel favoriidiks Sebastien Ogier ning Ott Tänaku koefitsient on 2.90.

WRC Rally Estonia 2020 koefitsiendid Coolbet'is

WRC Rally Estonia 2020 esialgsed koefitsiendid Coolbet’is

Tegu on iseenesest huvitava jaotusega, sest nagu varasemalt mainitud, siis on Ott Tänak WRC sõitjatest ainuke, kellele on siinsed rajad enamasti tuttavad.

Samas on tegu vaid esialgsete koefitsientidega ning kindlasti hakkavad need ajas muutuma.


€50 RISKIVABA WRC PANUS

Selleks, et kodumaal toimuv WRC ralli veelgi huvitavamaks muuta, pakub Coolbet kõigile uutele klientidele võimalust panusta rallile kuni €50 väärtuses riskivabalt.

WRC Rally Estonia 2020 riskivaba panuse saamiseks vajaliku boonuskoodi ja lisainfo leiad SIIT.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.