Betsafe pakub Türgi rallil Ott Tänaku võidule panustades superkoefitsienti

Betsafe superkoefitsient Ott Tänaku võidule WRC Türgi rallil

Kihlveokontoris Betsafe pakutakse 13.-16. septembril toimuvale Türgi rallile Ott Tänaku võidule panustades Eesti mängijatele superkoefitsienti 10.00


OTT TÄNAKU SUPERKOEFITSIENT TÜRGI RALLIL

Türgi etapp on WRC kalendris olnud varemgi – viimati 2010. aastal, kuid hoolimata sellest on tänavune Türgi ralli kõigi sõitjate jaoks uudne. Kui varem oli WRC Türgi ralli keskus Antalya lähistel Kemeris, siis seekord toimuvad kiirutskatsed hoopis Marmarises.

Kõigi eelduste kohaselt on tegu tänavuse WRC hooaja ühe raskema ralliga, sest lisaks uutele teedele võivad ka sõiduolud olla tõeliselt keeruliselt.

Betsafe annab Eesti mängijatele võimaluse elada Ott Tänakule suurelt kaasa, pakkudes 10.00 koefitsienti Ott Tänaku Türgi ralli võidule.

Superkoefitsiendi kasutamiseks ava Betsafe Eesti, vali menüüst SPORT -> Päevapakkumine -> OTT TÄNAK võidab Türgi ralli.

Võimendatud koefitsiendiga eripakkumist saavad kasutada nii uued kui ka juba olemasolevad Betsafe kliendid. Maksimaalne panus 10.00 koefitsiendiga on €3 ning potentsiaalne tagasimakse Oti võidu korral on €30.

Pakkumist on võimalik kasutada kuni 14. septembri hommikuni kell 09:00 Eesti aja järgi.

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.