X3000 spordiennustus: ülevaade, boonus + tasuta panused

Spordiennustuse portaal X3000 pakub uutele klientidele 100% kuni €100 boonus, mille lisandub €20 väärtuses SafeBette ehk tasuta panuseid.


Panustamisega alustamine

Panustamisega alustamiseks lihtsalt ava X3000 Eesti, klikka nupul MÄNGI ja loo omale konto ID kaardi, Smart ID või Mobiil ID abil.

Kui oled konto loonud, siis vali oma konto alt BOONUSED ja vali 100% boonusraha + €20 SafeBet pakkumine. Juhul kui soovid kasiino boonust, siis vali 100% boonusraha ja 100 tasuta keerutust pakkumine.

Boonus aktiveerub peale sissemakse tegemist. Klõpsates lehe menüüs SPORDIENNUSTUS valikule, saadki koheselt spordisündmustele panuseid hakata tegema.

Avasta x3000 spordiennustus koos €100 boonuse ja tasuta panustega


X3000 spordiennustuse ülevaade

X3000 spordiennustus töötab tunnustatud Kambi Sports platvormil, mida kasutab ka Paf mänguportaal.

Siinkohal teadmiseks, et x3000 ongi Paf’i poolt loodud spordiennustuse ja kasiinomängude sait, mis kandis varasemalt nime No Account Bet.

X3000 spordiennustuse lehelt leiad suurepärase valiku spordialasid ja meelelahutus sündmuseid, millele panuseid teha.

Olemas on loomulikult kõik jalgpalli, korvpalli ja jäähoki tippliigad ja ka vähem tuntud väiksemate liigade koefitsiendid.

Samuti leiab x3000 Sports lehelt ka tennise, E-spordi, Motospordi (WRC jms), UFC/MMA, poliitika ja muude sündmuste panused. Kogu nimekirja ei jõua siinkohal ilmselgelt üles loetleda, kuid oma silm on kuningas!

Nagu spordiennustuses ikka, siis saad teha nii mängueelseid kui ka live panuseid. Kümned erinevad panustamise turud, üksikpanused, mitmikpanused jne.

X3000 spordiennustuse lehe kõige populaarsem valik on Boosted Odds ehk suurendatud koefitsiendid – sinna kategooriasse on kuhjatud sündmused, mille koefitsiendid on tavapärasest kõrgemad ja kindlasti igale spordipanustajale hea valik.


Spordiboonus

Kõik uued X3000 kliendid saavad esimese sissemakse tegemisel automaatselt 100% kuni €100 boonuse, millele lisandub ka 4 x €5 tasuta panust.

Kui kasutad boonust spordipanuste tegemiseks, siis tuleb see vähemalt 1.80 koefitsiendiga 6x läbi mängida. Juhul kui teed väiksema kui 1.80 koefitsiendiga panuseid, siis neid läbimängimisel arvesse ei võeta.

Juhul kui tegid esimese sissemakse, kuid ei soovi miskipärast boonust kasutada, siis saad selle soovi korral koheselt paari klõpsuga tühistada.

X3000 logo

X3000

Hinnang: 90 / 100%

  • Vinged tervitusboonused
  • Mugav ja lihtne
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

100% kuni €100

Värskelt lisatud artiklid