Coolbet kasiino boonused & tasuta spinnide superdiil

Coolbet logo

Coolbet on kodumaine litsentseeritud kasiino, spordiennustuse ja pokkeri keskkond. Uued mängijad saavad liitumisel 25 tasuta spinni ja boonused igas pakutavas tootes.


Coolbet kasiino boonused

Avades tasuta Coolbeti konto, saad kohe peale liitumist 25 tasuta spinni mängus Fishin’ Pots of Gold. 25 tasuta spinni saad ilma sissemakset tegemata.

Coolbet kasiino pakub 100% kuni €150 suurust kasiino sissemakseboonust. Boonuse saamiseks kasuta esmase sissemakse tegemisel boonuskoodi CME.

Alternatiivina on võimalik kasutada ka 300% kuni €30 suurust sissemakseboonust. Antud boonuse saamiseks tee €10 sissemakse boonuskoodiga CME2 ja Sinu kontole lisatakse kokku €40.

TASUTAKASIINO.COM ERIPAKKUMINE

Pakume Sulle võimalust kasutada eksklusiivset eripakkumist, kus saad esimese vaid €10 sissemakse korral 400 tasuta spinni. Pakkumise saamiseks kasuta esmasel sissemaksel boonuskoodi JOKER400. Tasuta spinnide superdiili täieliku info leiad siit.

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

Kõik Coolbet kasiinos antavad tasuta spinnid on tingimustevabad, mis tähendab et võidud saad kätte koheselt pärisrahas.


Coolbet spordiennustuse boonused

Coolbet on välja arendanud oma spordiennustuse tarkvara, mis on kõige avatum spordiennustuste pakkujate seas. Nimelt saab iga huviline spordisündmuse juures oleval € sümbolil näha, kui palju ja millisele tulemusele on teised mängijad panustanud.

Loomulikult ei puudu Coolbetis ka spordiennustuse boonused. Võimalik on valida 100% kuni €150 või 400% kuni €40 boonuse vahel.

  • Tehes sissemakse boonuskoodiga SPORT150 saad 100% kuni €150 suuruse spordiboonuse.
  • Tehes  €10 sissemakse boonuskoodiga 4XBOONUS saad lisaks €40 spordiboonust. See tähendab, et vaid €10 sissemakse korral saad spordipanuste tegemiseks kokku €50.

Pokkeri boonused

Coolbet pokkerituba asub iPoker võrgustikus ning igaüks saab omale kuni €500 boonuse, tasuta turniiripileti & keerutuse õnnerattal, kust võib võita kuni €100.

Pokkeriboonuse saamiseks pole ühtki boonuskoodi vaja kasutada. Lihtsalt lae alla pokkeri tarkvara ja liitu missioonide lehel boonuse pakkumisega.


Coolbet boonuskoodid

  • 400 tasuta spinni eksklusiivpakkumise boonuskood: JOKER400
  • Coolbet kasiino 100% kuni €150 tervitusboonuse boonuskood: CME
  • Coolbet kasiino 300% kuni €30 boonuskood: CME2
  • Coolbet spordiennustuse boonuskoodid: SPORT150, 4XBOONUS
  • Coolbet pokkeritoa boonuskoodid: POKER1, POKER2, POKER3, POKER4, POKER5

Coolbeti teised kampaaniad ja boonuse tingimused leiad Coolbet.ee veebilehelt.

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

Coolbet logo

Coolbet

Hinnang: 96 / 100%

  • Mitmekesised boonused
  • Parimad koefitsiendid

Tervitusboonus

100% kuni €150 + 50 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid