Coolbet – online kasiino boonused & tasuta spinnide superdiil

Coolbet logo

Coolbet on kodumaine litsentseeritud kasiino, spordiennustuse ja pokkeri keskkond. Uued mängijad saavad liitumisel 25 tasuta spinni ja boonused igas pakutavas tootes.


Coolbet kasiino boonused

Coolbet logoAvades tasuta Coolbeti konto, saad kohe peale liitumist 25 tasuta spinni mängus Fire Joker. 25 tasuta spinni saad ilma sissemakset tegemata.

Coolbet kasiino pakub 100% kuni €150 suurust kasiino sissemakseboonust. Boonuse saamiseks kasuta esmase sissemakse tegemisel boonuskoodi CME, millega saad koheselt ka 50 tasuta spinni mängus Super Flip.

Alternatiivina on võimalik kasutada ka 500% kuni €50 suurust sissemakseboonust. Antud boonuse saamiseks tee €10 sissemakse boonuskoodiga CME2 ja Sinu kontole lisatakse kokku €60.

TASUTAKASIINO.COM ERIPAKKUMINE

Pakume Sulle võimalust kasutada eksklusiivset eripakkumist, kus saad esimese vaid €10 sissemakse korral 400 tasuta spinni. Pakkumise saamiseks kasuta esmasel sissemaksel boonuskoodi JOKER400. Tasuta spinnide superdiili täieliku info leiad siit.

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

Kõik Coolbet kasiinos antavad tasuta spinnid on tingimustevabad, mis tähendab et võidud saad kätte koheselt pärisrahas.


Coolbet spordiennustuse boonused

Coolbet on välja arendanud oma spordiennustuse tarkvara, mis on kõige avatum spordiennustuste pakkujate seas. Nimelt saab iga huviline spordisündmuse juures oleval € sümbolil näha, kui palju ja millisele tulemusele on teised mängijad panustanud.

Loomulikult ei puudu Coolbetis ka spordiennustuse boonused. Võimalik on valida 100% kuni €150 või 400% kuni €40 boonuse vahel.

  • Tehes sissemakse boonuskoodiga SPORT150 saad 100% kuni €150 suuruse spordiboonuse.
  • Tehes  €10 sissemakse boonuskoodiga 4XBOONUS saad lisaks €40 spordiboonust. See tähendab, et vaid €10 sissemakse korral saad spordipanuste tegemiseks kokku €50.

Pokkeri boonused

Coolbet pokkerituba asub iPoker võrgustikus ning igaüks saab omale kuni €500 boonuse, tasuta turniiripileti & keerutuse õnnerattal, kust võib võita kuni €100.

Pokkeriboonuse saamiseks pole ühtki boonuskoodi vaja kasutada. Lihtsalt lae alla pokkeri tarkvara ja liitu missioonide lehel boonuse pakkumisega.


Coolbet boonuskoodid

  • 400 tasuta spinni eksklusiivpakkumise boonuskood: JOKER400
  • Coolbet kasiino 100% kuni €150 tervitusboonuse boonuskood: CME
  • Coolbet kasiino 500% kuni €50 boonuskood: CME2
  • Coolbet spordiennustuse boonuskoodid: SPORT150, 4XBOONUS
  • Coolbet pokkeritoa boonuskoodid: POKER1, POKER2, POKER3, POKER4, POKER5

Coolbeti teised kampaaniad ja boonuse tingimused leiad Coolbet.ee veebilehelt.

Coolbet 400% spordiennustuse boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO
Kuidas toimub Coolbet konto registreerimine?

Coolbet mänguportaalis saad konto registreerida kahel viisil. Klassikalise registreerimisvormi täitmisel või kasutades kiirkasiinodele omast Trustly Pay N Play registreerumist. Tehes Trustly’ga läbi pangalingi sissemakse, registreeritakse konto Sulle automaatselt ning eraldi registreerimisvormi täitmine pole enam vajalik.

Kas Coolbet on ainult spordiennustuse portaal?

Kuigi Coolbet’i peamine eesmärk on pakkuda mängijatele parimaid spordiennustuse koefitsiente, siis tegelikult on nende hasartmängu toodete valik väga suur. Toodete valikus on lisaks spordiennustusele veel virtuaalsport, slotimängud, live kasiino ja online pokker.

Milliseid boonuseid Coolbet pakub?

Coolbet pakub boonuseid spordiennustuses, kasiinos ja pokkeris. Spordiennustuses ja kasiinos saad valida mitme erineva boonuse puhul. Konto registreerimisel saad koheselt 25 tasuta spinni – sissemakset pole vaja teha. Tasutakasiino.com lugejad saavad kasutada eksklusiivset superdiili, mis annab koheselt 400 tasuta spinni.

Kas Coolbet’i pakkumised on tõesti nii head kui räägitakse?

Jah, Coolbet’is toimub iga nädal hulgaliselt eripakkumisi. Nende seas tasuta ennustusmängud, jalgpalli viktoriinid, kasiinorallid, loosimised, tasuta panuste pakkumised jpm.

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.