Coolbet – Online Kasiino, Spordiennustus ja Pokker

Coolbet logo

Coolbet on kodumaine litsentseeritud kasiino, spordiennustuse ja pokkeri keskkond. Uued mängijad saavad liitumisel 25 tasuta spinni ja boonused igas pakutavas tootes.


COOLBET KASIINO BOONUSED

Coolbet logoAvades tasuta Coolbeti konto, saad kohe peale liitumist 25 tasuta spinni mängus Starburst. 25 tasuta spinni saad ilma sissemakset tegemata.

Coolbet kasiino pakub 100% kuni €150 suurust kasiino sissemakseboonust. Boonuse saamiseks kasuta esmase sissemakse tegemisel boonuskoodi CME, millega saad koheselt ka 50 tasuta spinni mängus Super Flip.

Alternatiivina on võimalik kasutada ka 500% kuni €50 suurust sissemakseboonust. Antud boonuse saamiseks tee €10 sissemakse boonuskoodiga CME2 ja Sinu kontole lisatakse kokku €60.

Kõik Coolbet kasiinos antavad tasuta spinnid on tingimustevabad, mis tähendab et võidud saad kätte koheselt pärisrahas.


COOLBET SPORDIENNUSTUSE BOONUS

Coolbet on välja arendanud oma spordiennustuse tarkvara, mis on kõige avatum spordiennustuste pakkujate seas. Nimelt saab iga huviline spordisündmuse juures oleval € sümbolil näha, kui palju ja millisele tulemusele on teised mängijad panustanud.

Loomulikult ei puudu Coolbetis ka spordiennustuse boonused. Võimalik on valida 100% kuni €150 või 400% kuni €40 boonuse vahel.

  • Tehes sissemakse boonuskoodiga SPORT150 saad 100% kuni €150 suuruse spordiboonuse.
  • Tehes  €10 sissemakse boonuskoodiga 4XBOONUS saad lisaks €40 spordiboonust. See tähendab, et vaid €10 sissemakse korral saad spordipanuste tegemiseks kokku €50.

COOLBET POKKERI BOONUSED

Coolbet pokkerituba asub iPoker võrgustikus ning igaüks saab omale kuni €500 boonuse, tasuta turniiripileti & keerutuse õnnerattal, kust võib võita kuni €100.

Pokkeriboonuse saamiseks pole ühtki boonuskoodi vaja kasutada. Lihtsalt lae alla pokkeri tarkvara ja liitu missioonide lehel boonuse pakkumisega.


COOLBET BOONUSKOODID

  • Coolbet kasiino 100% kuni €150 tervitusboonuse boonuskood: CME
  • Coolbet kasiino 500% kuni €50 boonuskood: CME2
  • Coolbet spordiennustuse boonuskoodid: SPORT150, 4XBOONUS
  • Coolbet pokkeritoa boonuskoodid: POKER1, POKER2, POKER3, POKER4, POKER5

Coolbeti teised kampaaniad ja boonuse tingimused leiad Coolbet.ee veebilehelt.

Coolbet kasiinos 500% kasiino boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. AVA TASUTA COOLBET KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

SuperCasino spordiennustus - võta koheselt €100 spordiboonus