Coolbet’i eripakkumine: 100 tasuta spinni, kinkekaardid ja nokamütsid

Coolbeti jõulueri - tasuta spinnid ja loosimängud

Koostöös Coolbet’iga toome teieni Tasuta Kasiino jõulupühade eksklusiivpakkumise, mis koosneb neljast tasuta pakkumisest.


PÄRISRAHA SPINNID MÄNGUS DEAD OR ALIVE

Ava Coolbet kasiinos konto ning tee sissemakse boonuskoodiga TK100 ja me lisame sinu kontole automaatselt 100 tasuta spinni mängus Dead or Alive.

Juhul kui oled konto juba varasemalt registreerinud, aga sissemakset pole veel teinud, saad samuti seda pakkumist kasutada.

Tasuta spinnide võidud on pärisraha ja ühtegi läbimängimise tingimust ei ole. Sinu sissemakse + tasuta spinnidest saadud võidud on vabad väljamaksmiseks.

Pakkumine kehtib 23.-26. detsembri südaööni.

3 TASUTA LOOSI – BOONUSRAHA JA NOKAMÜTSID

Lisaks tasuta spinnide pakkumisele korraldame kolm täiesti tasuta loosimängu.

  • 23.-24. detsember – Pane Coolbet’i Facebooki lehele like ja kirjuta postitusse, miks Sulle meeldib Coolbet. 27. detsembri hommikul loosime 2 kõige lahedama postituse tegijat (ühe eesti/vene keelse ja ühe inglise keelse), kes saavad Coolbet’ilt kingituseks €25 boonusraha ja vinge Coolbet’i nokamütsi.
  • 25. detsember – Coolbet’i tütarsait Coolpickz postitab sel päeval oma Facebooki lehele infot Coolpickzi kohta võtmesõnaga “Coolpickz eripostitus”. Jaga seda postitust samal päeval ja loosime 2 võitjat, kes saavad kumbki €50 Coolbet’i boonusraha.
  • 26. detsember – Coolbet postitab sel päeval oma Facebooki lehele infot Jõulukampaania Jackpot võistluse kohta võtmesõnaga “Coolbet eripostitus”. Jaga seda postitust samal päeval ja loosime 2 võitjat, kes saavad kumbki €50 Coolbet’i boonusraha.

NB! Need pakkumised on avatud vaid Tasuta Kasiino mängijatele, seega konkurents on väiksem ja võiduvõimalused suured 🙂

Coolbet kasiinos liitumisel 400 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid