Täna õhtul selgub Eesti eurolaul, kellele panustad sina?

Eesti Laul 2016 finaal ja Eesti Eurolaul 2016

Täna, 5. märtsil kell 19:30 leiab Saku Suurhallis aset Eesti Laul 2016 finaalkontsert, kus selgub eurolaul, mis esindab Eestit maikuus Stockholmis toimuval 2016. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel.

Eesti suurimad spordiennustusportaalid Paf, Unibet, Optibet, OlyBet ja Triobet pakuvad suurepärast võimalust teha ennustusi sellele, kes võidab Eesti Laul 2016 finaali.

Kuna laulmist, lauluvõistlusi ja Eurovisiooni ei saa otseselt liigitada spordiks, siis võib ehk esmapilgul osutuda eurolaulu ennustuste leidmine mänguportaalides pisut keerulisemaks kui tavapäraste spordiennustuste tegemine.

Seetõttu lisame siia ülevaatliku juhendi, kuidas leida üles eurolaulu ennustused erinevates mängukeskkondades.

PAF

Eesti Laul 2016 finaali võitja ennustamiseks vali Paf lehel menüüst Spordiennustus, seejärel vali spordialade menüüst Näita kõiki spordialasid. Avanevast spordialade nimistust leiad valiku Mitmesugust, millel klikkides avaneb Eesti Laul 2016 ennustuste valik.


UNIBET

Vali Unibeti veebilehel menüüst Spordiennustus ning seejärel kliki vasakul olevas spordialade nimistus valikule Mitmesugust.


OPTIBET

Eesti Laul 2016 võitja ennustamiseks vali Optibeti veebilehel menüüst Sport ning spordialade valikutes kliki nupule Meelelahutus, kus saad teha eurolaulu võitja ennustuse.


OLYBET

OlyBeti veebilehel vali menüüst Spordipanused ning spordialade valikus otsi üles Eripanused, kust leiad Eesti Laul 2016 finalistid koos koefitsientidega.


TRIOBET

Vali Triobeti veebilehel menüüst Sport ning spordialade nimistust vali Muusika -> Eesti -> Eesti Laul.


Pane tähele, et kuigi paljude finalistide võidukoefitsiendid erinevates spordiennustusportaalides on üsnagi sarnased, siis leiab siit ka tähelepanuväärseid erandeid. Juhul kui otsustad oma soosikule panuse teha, siis võrdle kindlasti erinevate portaalide pakkumisi ja ehk tasub isegi mitmel saidil korraga ennustada.

Head nautimist ja kaasaelamist!

Värskelt lisatud artiklid