Eesti spordiennustaja võitis Coolbet’is ligi 100 000 eurot

Eesti mängija megavõit Coolbet spordiennustuses

27. oktoobril võitis Coolbet Eesti klient spordiennustuses vaid 90 sendise jalgpalli mitmikpanusega 98 099 eurot.

MEGAVÕIT COOLBET SPORDIENNUSTUSES

Õnnelik panustaja tegi Coolbet spordiennustuses 12-st jalgpalli mängust koosneva kombopanuse, mille kogukoefitsient oli 108 998.

Panusesedelile oli lisatud kuus Meistrite Liiga mängu, kolm Inglismaa Championshipi mängu ja kolm mängu Inglismaa Esiliigast.

Kõik panusesedelil olevad ennustused olid tehtud 1X2 turule, kuid koefitsiendi ajasid ülimalt kõrgeks neli julget ennustust viikidele.

Loomulikult on vaja sellise combopanuse puhul ulmelist õnne, kuid 27. oktoobril olid spordijumalad just tema poolt.

Näiteks Borussia Mönchengladbach vs Real Madrid oli mängi ennustanud viiki, kuid 86. minutil oli Real Madrid veel 2:0 kaotusseisus. Aga juba 87. minutil suutis Real Madrid ühe värava tagasi lüüa ja 93. minutil lõi Casemiro €98 099 väärt viigivärava.

Brentford vs Norwich City mängus löödi otsustav viigivärav samuti alles 87. minutil ning Ipswich Town tõi 1:0 võiduvärava Gillinghami ees 86. minutil.

Coolbet spordiennustuses megavõidu toonud panusesedel

EESTLANE TÕI ÕNNE KA NORRAKALE

Coolbet spordiennustuses on ka unikaalne MÄNGIJATE PANUSED funktsioon, mis lubab teiste mängijate koostatud pileteid kopeerida.

Eestlase kombopanuse piletit otsustas kopeerida üks Norra klient, tehes sama piletiga €0.50 panuse. See tõi ka norrakale ulmelise €50 000 preemia.

Mängijate panused (piletite kopeerimine) Coolbet'is

Coolbet blogis kirjutatakse, et isegi nende kogenud spordianalüütikud pole oma karjääri jooksul niivõrd suure koefitsiendiga võitu näinud.