Paf Fisherman’s Jackpot nüüd mobiilis – saa kuni 90 tasuta spinni

Paf Fisherman's Jackpot nüüd ka mobiilikasiinos

Tähistamaks Paf’i loodud Fisherman’s Jackpot slotimängu jõudmist mobiili, saad võimaluse võita 90 tasuta pärisraha spinni.


KUIDAS SAADA TASUTA SPINNE?

Fisherman’s Jackpot tasuta spinnide saamiseks ava Paf mänguportaal, vali menüüst kampaaniad ja registreeru Fisherman’s Jackpot kampaaniale.

Mängi mängu ajavahemikul 14.-22. veebruar ja saad iga päeva eest, mil jõudsid boonusmänguni 10 tasuta spinni. Mängi üheksa päeva järjest ja püüa kõik 90 tasuta keerutust võrku.

Ise valid kas mängid arvutis või mobiilis. Kui jõuad boonusmängu, laekuvad tasuta keerutused sinu Paf kontole järgmisel päeval.


MÄNGUST FISHERMAN’S JACKPOT

Fisherman’s Jackpot on üks Paf kasiino populaarseimatest mängudest.

Sügavsinine vesi ja ookeanimühin lausa kutsuvad suvisele kalastusretkele. Fisherman’s Jackpot on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga slotimäng, millel on 7 erinevat panustamistaset ning seda saab mängida nii desktopis kui mobiilis.

Eesmärgiks on saada ühel mänguliinil vasakult paremale võimalikult palju sarnaseid sümboleid järjest. Mängus on ka boonusmäng, mille käigus lähed kalastama vabadesse vetesse, kus võidad alati. Boonusmängul on kaks taset, mis sõltuvad sellest, mitmele mänguliiniile boonussümbolid potsatasid, isegi katsete arv sõltub sellest.

Naudi koos meie rõõmsa kalamehega suvist kalapüügiretke ning noppige üheskoos suuri kalapurikaid ja veel suuremaid võite.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid