Halloween 2023 Chanz kasiinos – tasuta spinnid & €600 loos

Halloween 2023 Chanz kasiinos - kogu märke ja võida tasuta spinne ning sularaha

Chanz kasiinos toimub oktoobris Halloweeni teemaliste märkide kogumise kampaania, kus on auhinnaks igapäevased tasuta spinnid ning kampaania lõppedes loositakse välja €600.


Halloweeni loos

Kampaanias osalemiseks ava Chanz Casino, logi oma kontole ja lihtsalt surfa Chanzi lehel, et leida erinevaid Halloweeni teemalisi märke.

Märgi leidmisel lihtsalt klõpsa sellele ja see lisatakse Sinu märkide kogusse. Iga 24 kogutud märgi eest saad ühe pileti lõpuloosimisele.

Iga päev on võimalik leida 5 tavalist märki ning kuni 3 erinevat tasuta spinnide märki.

Tasuta spinnide märgid annavad koheselt tasuta spinne, võimaluse saata tasuta spinne mõnele Chanz sõbrale ning Super Chanz märgi leidmisel saad koheselt lausa 50 tasuta spinni.

Tasuta spinnide märke saavad leida mängijad, kes on panustanud viimase 7 päeva jooksul vähemalt €20 eest või teevad seda kampaania toimumise ajal.

Kahel õnnelikul mängijal on iga päev võimalik leida ka haruldane Cash is king märk. Märgi leidja saab koheselt €25 pärisraha!

Kampaania lõppedes loositakse välja 3 õnnelikku, kes saavad vastavalt €300, €200 ja €100 pärisraha. Lisaks saavad 10 loosis osalejat igaüks 50 tasuta spinni.

Halloweeni märkide kogumise kampaania toimub alates 1. oktoobrist kuni 15. oktoobri südaööni. Rahaloos toimub 16. oktoobril.

Chanz kasiino - boonus ja tasuta spinnid

Chanz

Hinnang: 90 / 100%

  • Tõeliselt sotsiaalne mänguelamus
  • Väljamaksed panka 7 sekundiga

Tervitusboonus

100% kuni €100 + 300 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid