Paf kasiino Emoji Planet turniirid: tasuta keerutused, sularaha ja reis Maldiividele

Paf kasiinos Emoji Planet turniirid - võida sularaha, tasuta spinne ja reis Maldiividele

Paf kasiinosse on jõudnud uus mäng Emoji Planet, kus toimuvad iga päev turniirid. Auhindadeks tasuta keerutused, pärisraha ja reis Maldiividele.


EMOJI PLANET TURNIIRID

Emoji Planet slotiturniiridel osalemiseks ava mänguportaal Paf.

Turniiridel kvalifitseerumiseks mängi vähemalt 50 keerutust mängus Emoji Planet.

Igal turniiril on 1000 eurone auhinnafond. Auhinnafond jaguneb 20 mängija vahel, kes on turniiril saanud 50 keerutuse jooksul parima tulemuse. Iga kvalifitseeruja saab järgmisel päeval ka 5 tasuta keerutust.

Kvalifitseerudes turniirile teenid ka loosipileti megaloosimisele. Megaloos toimub 11. septembril peale kampaania lõppu.

Loosi auhindadeks on unustamatu reisipakett kahele Maldiividele ja lisaks saavad 50 õnnelikku 10 mega-tasuta keerutust. Iga mega-keerutuse väärtuseks on €10.

Kampaania kestab 4.-10. septembrini. Lõpuloos toimub 11. septembril auhinnad loosi võitjatele kantakse üle 12. septembril.

Paf kasiino boonus - 200 tasuta keerutust uuele mängijale

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 VÄÄRTUSES TASUTA SPORDIPANUSEID, VÕI 200 TASUTA SPINNI, VÕI 20 TASUTA BINGOPILETIT, VÕI €5 POKKERIPILETI. PAF POKKERITOAS OOTAB 1000-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid