Uus OlyBet’i mängukeskkond: uuenenud kasiino, spordiennustus ja pokker

Uus Olybet - uuenenud kasiino, spordiennustus ja pokker

Olybet on saanud endale uue kaasaegse välimuse ja sisu. Vaata mida head toovad uuendused OlyBet’i mängijatele.


UUS OLYBET KASIINO

Üheks parimaks uuenduseks on kasiinomängude otsing, mis varasemalt Olybet’is puudus. See teeb lemmikmängude leidmise äärmiselt lihtsaks.

Teine suurem uuendus on mitmikmängu võimalus, mis lubab mnängida korraga kuni nelja kasiinomängu. Hea lahendus näiteks kasiinoboonuste läbimängimise kiirendamiseks.

Lisaks sellele muidugi uus moderne disain, uus lojaalsusprogramm ja ühtlustatud mobiilivaade. Uus mobiilikasiino on ühtne ja sarnane arvutis oleva keskkonnaga, mis teeb mängukogemuse tunduvalt paremaks.

Tulemas on ka palju uusi kampaaniaid ja boonuseid, millest osa saamiseks on vaja pakkumistele eelnevalt kampaanialehtedel registreerida ehk teha OPT-IN.

Kasiino mängudevalikusse on lisandunud ka uued EGT mängud, mis on antud hetkel saadaval eksklusiivselt vaid OlyBet kasiinos.


UUS OLYBET SPORDIENNUSTUS

Ka OlyBet spordiennustuse keskkond on saanud ühtlase uue kujunduse.

Nii nagu ka kasiinos on siin ühtne uus mobiilivaade, uus lojaalsusprogramm ja boonustele registreerimise võimalus.

Lisaks on nüüd spordiennustuses Gurmaanide Valik alamjaotus, mille alt leiad parema koefitsiendiga spordipanuste pakkumised.


UUS OLYBET POKKER

OlyBet pokkerituba jätkab endiselt Microgaming pokkerivõrgustikus, kuid uutele mängijatele pakutakse €500 suurust boonust, mille saamiseks pole sissemakset vaja teha.

Lisaks boonusele saavad mängijad osaleda uue mängija turniiridel, mille koguväärtus on €1888. Võimalus on osaleda ka uue mängija turniiril, mille sisseost on vaid €1.1 ja auhinnafondis on igal kolmapäeval €500 garanteeritud.

Kõik uued mängijad kes võidavad pärast OlyBet pokkerikonto avamist vähemalt ühe käe Texas Hold’em rahalaua mängudes, saavad tasuta €3.30 turniiripileti.

OLYBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE €10 TASUTA RAHA KASIINOS MÄNGIMISEKS. TASUTA €10 SAAMISEKS KASUTA LIITUMISEL BOONUSKOODI TASUTAKASIINO. LISAKS SAAD OSA PÕNEVATEST ERIPAKKUMISTEST JA IGAKUISE BOONUSE SUMMAS KUNI €350. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.