Võida Paf kasiinos tasuta spinnidega 14 miljonit eurot

Võida Absolootly Mad tasuta spinnidega Paf kasiinos 14 miljoni suurune Mega Moolah jackpot

Paf kasiinos ootab jackpot slotimäng Absolootly Mad Mega Moolah, kus antakse iga päev tasuta spinne ja võimalus võita üle €14 000 000.


TASUTA SPINNID & MEGA JACKPOT

Tasuta spinnide saamiseks ava Paf Eesti, vali menüüst kampaaniate alt ABSOLOOTLY MAD MEGA MOOLAH ON PAFIS promoleht ja aktiveeri pakkumine.

Mängi slotimängu Absolootly Mad Mega Moolah vähemalt €20 eest ja saad mõne minuti pärast mängu taasavamisel 20 tasuta spinni.

Absolootly Mad Mega Moolah on uus mängutootja Microgaming poolt loodud ühise jackpot’iga slotimäng. Jackpot’i jagatakse mängudega Mega Moolah ja Mega Moolah Isis.

Absolootly Mad mängus on jackpot võimalik võita ka kampaaniast saadud tasuta spinnidega, seega tasub kindlasti proovi. Lisaks enam kui 14 miljoni suurusele Mega jackpot’ile on mängus ka 3 kolm väiksemat jackpotti (Major, Minor ja Mini).

Pakkumine on saadaval iga päev alates 17. maist kuni 23. augusti südaööni.

Paf kasiino - 25 tasuta spinni ja €10 tasuta raha

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS KREISIRAADIO. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. MÄNGUPORTAAL PAF ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid