Suveloos Optibet’is – võida iga nädal kinkekaarte & pärisraha

Optibet’is on alanud suvepuhkuse promo, kus võid iga nädal võita €2000 matkaauto kinkekaardi, €400 hotelli kinkekaardi või pärisraha.


Optibeti suveloos

Loosis osalemiseks ava Optibet Eesti ja lihtsalt mängi meelepäraseid slotimänge, Game Show mänge, live kasiino ja lauamänge või tee spordiennustusi.

  • Iga slotimängudes või Gameshow mängudes panustatud €10 eest saad ühe loosipileti.
  • Iga live kasiinos, Betgames või lauamängudes panustatud €30 eest saad ühe loosipileti.
  • Iga spordiennustuses panustatud €5 eest saad ühe loosipileti.

Mida rohkem erinevates mängudes panuseid teed, seda suurem on Sinu iganädalane võiduvõimalus. Loosipiletite arv mängija kohta pole piiratud.

Igal kampaanianädalal on peaauhindadeks €2000 matkaauto kinkekaart ja €400 väärt hotelli kinkekaart (soovi korral on matkaauto kinkekaardi asemel võimalik võtta €1200 sularaha ja hotelli kinkekaardi asemel €250 sularaha). Lisaks loositakse välja ka hulgaliselt sularaha.

Nagu allolevast auhinnatabelist selgub, siis iga nädal on loosis 150 võitjat. Kokku on suveloosi auhinnafondis igal nädalal €5000 väärtuses auhindu.

Optibet Eesti suveloosi auhinnad

Loosimisele on võimalik kvalifitseeruda iga nädal alates esmaspäevast kuni pühapäevani. Loosid toimuvad esmaspäeviti ning kõiki võitjaid teavitakse võidust ka e-maili teel.

Optibet Eesti suveloosis on võimalik osaleda iga nädal alates 30. maist kuni 10. juulini kell 23.59.

Optibet Casino

Optibet

Hinnang: 91 / 100%

  • Suur mängude valik
  • Vinge lojaalsusprogramm
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

€500 boonuste pakett

Värskelt lisatud artiklid