Eestis saadi Vikinglottoga läbi aegade suurim lotovõit

Eesti suurim lotovõit - Vikinglotto jackpot summas 10,8 miljonit eurot

1. juulil 2020 võideti Eestis Vikinglottoga seni läbi aegade suurim jackpot summas 10,8 miljonit eurot. Võidupilet osteti internetist.


EESTI SUURIM LOTOVÕIT

Õnneliku võitja täpseks võidusummaks osutus 10 803 379,70 eurot ning võidu toonud ühe mänguväljaga Vikinglotto pilet osteti internetist.

Eestis seni suurima Vikinglotto jackpot’i toonud võidunumbriteks olid 11, 18, 20, 30, 45, 46 ja lisanumbriks oli 2.

Nüüdseks on õnnelik võitja ka oma võidu juba vormistanud ning selgus, et supervõidu saajaks osutus Lääne-Eesti mees.

Võitja ise sõnas järgmist: “Esimene emotsioon oli, et kas see võit peab nüüd nii suur olema. Võinuks vabalt ka natuke väiksem summa olla.”

Mees on siiani rääkinud oma võidust vaid abikaasale, kes arvas esimese hooga, et mees teeb nalja. “Ega see arusaam võidust pole siiani kohale jõudnud” lisas abikaasa.

Käesolev aasta on olnud õnnemängude sektoris Eesti mängijatele tõeliselt hea, sest lisaks mitmetele teistele Eesti Lotost saadud jackpot’idele ja suurvõitudele sai üks Eesti mängija Paf kasiinos kopsaka jackpot’i.

Nimelt võitis Eesti neiu 2020. aasta jaanuaris slotimängu Hall of Gods jackpoti summas 3,6 miljonit eurot.

Tol hetkel sai Paf kasiinos võidetud jackpot’ist koheselt ka Eesti suurim õnnemängude võit läbi aegade. Nüüd on rekord tänu Vikinglotto jackpoti võidule purustatud.

Paf kasiino - 25 tasuta spinni ja €10 tasuta raha

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS KREISIRAADIO. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. MÄNGUPORTAAL PAF ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid