Eestlane võitis Optibet kasiinos üle 6,5 miljoni euro

Eestlane võitis Optibet kasiinos Mega Moolah jackpot'i summas 6,5 miljonit

30-aastane Eesti mees võitis Optibet kasiinos Mega Moolah mängus vaid €3.75 panusega enam kui 6,5 miljonit eurot.


Eesti suurim kasiinovõit

2021. aasta 4. juunil sai Optibet kasiinos mänginud Soomes resideeruv Eesti mees ühe keerutusega ulmelise jackpot’i summas €6 597 136.

Tegu on läbi aegade Eesti online kasiinodes saadud suurima õnnemängude võiduga, mis purustab ka 2020. aasta jaanuaris saadud Eesti neiu 3,6 miljoni suuruse jackpot võidu.

Mega Moolah jackpot mängus saadud suurvõidu näol on kokkuvõtlikult tegu teise suurima õnnemängudes võidetud summaga Eestis. Esikohale jääb endiselt 2020. aasta juulis saadud 10,8 miljoni suurune Viking Lotto jackpoti võit.

Soomes elav eestlane oli võidupäeval jõudnud panustada vaid €30 eest ja sai €3.75 suuruse panusega Mega Moolah jackpot mängu, kus löödi õnneratas keerlema. Tulemust võid näha juba alljärgnevas videos.


Video 6,5 miljoni euro võidust


Õnnelik võitja ei suuda oma õnne siiamaani uskuda ning ütleb, et “Ma ei ole elus veel kordagi midagi võitnud ja üllatus on suur, kuna ma ei ole väga tihe õnnemängude mängija“.

Võidusummaga plaanib õnnelik mees alustuseks rajada oma unistuste kodu: “Kõigepealt plaanin enda kodu valmis ehitada. Sain pangast äsja kodulaenu taotlusele eitava vastuse, kuid nüüd saan projekti kohe jätkata“.

Palju õnne veelkord võitjale ja saagu Sinu unistused teoks!

Optibet kasiino kliente ootab €1000 eest kasiino boonuseid

<p style=”text-align: justify;”>

Optibet Casino

Optibet

Hinnang: 91 / 100%

  • Suur mängude valik
  • Vinge lojaalsusprogramm
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

€500 boonuste pakett

</p>

Värskelt lisatud artiklid